GTranslate

JEvents - Latest Events Module

No events

Display Date and Time

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Fototapeta to świetny sposób na unikalny design i ożywienie wnętrza Twojego mieszkania. Tworzymy tapety na wymiar, które sprawdzą się zarówno w pokoju dziennym jak i w kuchni. To nie tylko unikalne rozwiązanie technologiczne ale też praktyczny i nowoczesny trend w architekturze wnętrz. Dzięki fototapecie stworzysz niepowtarzalny klimat w swoim mieszkaniu lub biurze, ocieplisz ich klimat i to bez konieczności korzystania z gotowych wzorów, które znajdują się w marketach.

Jeśli szukasz oryginalnych dekoracji do Twojego domu, z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta. CCS Druk umożliwia wykonanie fototapety na ścianę w dowolnym rozmiarze. Materiały z których je wykonujemy są wysokiej jakości, wytrzymałe i odporne na zabrudzenia, dzięki czemu na długo będą przyozdabiać Twoją ścianę. Możesz wybrać gotowy wzór fototapety lub samodzielnie ją zaprojektować. Wszystkie nasze wydruki wykonywane są z fotorealistyczną jakością i to bez względu na ich rozmiar.

Zamówioną fototapetę wysyłamy w twardej tubie, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko jej zniszczenia. Montaż jest niezwykle prosty, dlatego możesz go wykonać samodzielnie. Do jej czyszczenia wystarczy wilgotna szmatka. Po odklejeniu fototapety nie zostają żadne ślady, więc ich użycie nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się tapetą swoich marzeń!

Copyright © 2020. DRUKARNIA  Rights Reserved.